Kilka słów o pierwszej randce – co robić, aby była udana?

Pierwsza randka może być udanym początkiem związku lub kompletną klapą. Dlatego warto się na takie pierwsze spotkanie starannie przygotować. Przecież pierwsze wraże wrażenie możemy zrobić tylko raz. od czego zacząć? Jak się przygotować? oto kilka sprawdzonych wskazówek, nie tylko dla nieśmiałych.

Jaki mam być?

Po pierwsze postaraj się być sobą. Nie koloryzuj i bądź szczery. Oczywiście nie musisz na pierwszym spotkaniu wyjawiać swoich sekretów, ale pamiętaj że każde kłamstwo ma krótkie nogi. Opowiadaj o sobie z umiarem i słuchaj drugiej strony. Dzięki temu będziecie mogli poznać się choć trochę.

Kolejna sprawa to odpowiedni wygląd. Postaraj się zadbać o swój wygląd. Idź do fryzjera czy kosmetyczki, jeśli to sprawi że poczujesz się pewniej i atrakcyjnej. Twoje ubranie mówi bardzo wiele o tobie. Dobierz strój do okazji… Sukienka koktajlowa nie bardzo pasuje na wycieczkę za miasto, a ulubiony dres będzie raził w czasie kolacji w restauracji. Wybierz takie ubrania w których czujesz się wygodnie i swobodnie, a do tego dobrze się w nich prezentujesz. Ciągle opadające ramiączko biustonosza, za krótka spódniczka czy zbyt ciasne spodnie mogą na prawdę zdenerwować, a masz przecież dość atrakcji na ten jeden wieczór…

Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

Wybierzcie takie miejsce w którym oboje będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. To ważne jeśli znacie się bardzo krótko. Idealna będzie mała knajpka. W takim miejscu będziecie mogli spotkać się bez zobowiązań, coś zjeść i odrobinę porozmawiać. A gdy coś pójdzie nie tak bez problemu każde odejdzie w swoją stronę.

Jeżeli szukasz praktycznych porad na temat flirtowania, to strona uwodzenie.org jest właśnie dla Ciebie

http://www.uwodzenie.org/

Naturalnym wyborem na pierwszą randkę wydaje się kino. Ale to tylko pozornie dobry pomysł. W kinie nie porozmawiacie zbyt wiele. Będziecie się skupiać przede wszystkim na oglądanym filmie. Podobnie wygląda sprawa z teatrem.

Inne pomysły na randkę? Ciekawa wystawa w muzeum lub jakieś wydarzenie plenerowe. Łatwiej wam będzie jeśli choć trochę będziecie znać swoje wzajemne upodobania. W innym przypadku wybierzcie neutralne miejsce, które zadowoli was oboje.

A co po randce?

Nie oczekuj od razu, że on czy ona zadzwoni. Dajcie sobie trochę czasu na ochłonięcie i podjecie decyzji czy chcecie kontynuować tę znajomość. Jeśli jesteś kobietą i masz wrażenie, że trafiłaś na odpowiednią osobę możesz wykonać pierwszy krok. Już dawno minęły czasy kiedy od kobiet wymagano aby były delikatnymi mimozami.

Jeśli czujesz, że to nie to a druga strona chce dalej kontynuować znajomość, to od razu powiedz o swoich uczuciach. Nie ma niczego gorszego od życia w kłamstwie i mydlenia komuś oczy. Im wcześniej skończysz tę znajomość tym lepiej dla was dwojga.

A może to twoje uczucia zostały zawiedzione. To przykre, ale postaraj się zachować klasę. Nie wysyłaj setek SMS-ów ani wiadomości na portalach społecznościowych. Wielce prawdopodobne, że nie zmienisz decyzji swojego partnera, a przy tym wiele stracisz w jego oczach. Po prostu podziękuj za spotkanie i życz mu szczęścia. Potem przyjdzie czas na kolejne, tym razem udane randki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *